۶ روش ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و...

( ... six ways to build a free virtual number for Telegram, Instagram, WhatsApp and )


همانطور که می دانید هنگام ثبت نام و وارد شدن در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ، ، اسنپ چت و غیره شما باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید ، حالا کاربرانی هستند که دوست ندارند از شماره اصلی خود استفاده کنند و یا علاقه دارند که در کنار شماره اصلی چندین اکانت مختلف دیگر نیز داشته باشند، برای این کار خریدن سیم کارت های متنوع به صرفه نیست به همین خاطر روش مرقون به صرفه استفاده از شماره های مجازی رایگان است. امروز در چنلو قصد داریم در مورد روش های ساخت شماره های مجازی رایگان صحبت کنیم.


دریافت شماره مجازی رایگان اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و... برای کاربران ایرانی

( ... Get the free Intagram number, Telegram, WhatsApp and )

یکی از راه های ایجاد شماره های مجازی رایگان آمریکا ، روسیه و.. استفاده از اپلیکیشن هایی مانند Talk2 , Smartcell و ESIAtallk است. نحوه کار این برنامه های به این صورت است که این برنامه ها تعداد نسبتا زیادی شماره تلفن همراه در اختیار خود دارند و آنها را به صورت اشتراکی به کاربران خود اختصاص میدهند. دریافت تماس و پیامک در اغلب این نرم افزارها رایگان است و برخی افراد از این قابلیت برای ایجاد حساب کاربری در تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و… استفاده میکنند.

استفاده از این نرم افزارهای ساخت شماره مجازی، نه تنها حریم خصوصی کاربر را حفظ نمیکند، بلکه اجازه دسترسی به حساب تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را به هزاران نفر دیگر هم میدهد. دلیل این اتفاق این است که تعداد شماره هایی که این برنامهها ارائه می دهند از تعداد کاربران کمتر است و قطعا ظرف مدت کوتاهی، شخص دیگری به همان شماره ای که چندی پیش شما از آن استفاده کردید، دسترسی پیدا خواهد کرد!
این افراد هم میتوانند از نرم افزارهای مذکور استفاده کرده، کد فعال سازی تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را دریافت کنند و وارد حساب کاربری مرتبط با آن شماره شوند. در نهایت، تلگرام به دلیل امنیت فوق العاده ای که دارد، شماره هایی که به طور مکرر در دستگاه های متعدد استفاده می شوند را می بندد و دیگر اجازه استفاده از این شماره مجازی را به شما نمی دهد. پس در نظر داشته باشید که حسابهای کاربری که با این شماره ها ایجاد شوند، احتمالا به زودی هم هک میشوند و هم از کار خواهند افتاد!


آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان با برنامه Talk2

( Train the creation of a free telegram number with Talk2 )

برنامه Talk2 یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی تلگرام است که نسبت به برنامه های دیگر عملکرد بهتری داشته و تقریباً در تمام وب سایتها و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و.. نیز قابل استفاده است.برای استفاده از برنامه ( تالک 2 ) شما باید یک شماره تلفن همراه داشته باشید که بعد از ثبت نام برای شماره مجازی، کد فعال سازی به این شماره ارسال می شود. بعد از اینکه اکانت شما تایید شد یک شماره مجازی فلیپین به شما اختصاص داده می شود. این شماره مجازی با ۶۳+ شروع خواهد شد.


ساخت شماره مجازی رایگان برای اینستاگرام و... با برنامه Smart Call

( Create a free virtual number for Instagram and ... with Smart Call )

نحوه استفاده از برنامه Smart Call مشابه Talk2 است که به شما یک شماره مجازی اندونزی با پیش شماره ۶۲+ می دهد. با وارد شدن به اپلیکیشن Smart Call باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید پس از وارد کردن شماره کد فعال سازی برای شما ارسال می شود که با وارد کردن این کد فعال سازی داخل برنامه شماره مجازی شما ساخته می شود. مانند شماره های واقعی شما می توانید از این شماره مجازی در تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.دریافت شماره مجازی آنلاین برای تلگرام ، اینستاگرام و... با برنامه Esiatalk

( Receive a virtual online number for Telegram, Instagram and ... with the Esiatalk app )

ESIAtalk یکی دیگر از اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی اندونزی با پیش شماره ۶۲+ است. ثبت نام در این برنامه مشابه برنامههای قبل بوده و در انتها یک شماره مجازی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. توجه داسته باشید بخش دریافت تماس ESIAtalk نیز برای برخی گوشیها غیر فعال است؛ با این حال بخش اصلی، یعنی صندوق ورودی (Inbox) آن بدون هیچ مشکلی آماده کار خواهد بود و میتوانید از آن استفاده کنید.ساخت شماره مجازی از آمریکا یا سریلانکا توسط Virtual SIM

( Make virtual number from US or Sri Lanka by Virtual SIM )

Virtual SIM اپلیکیشن دیگری است که با استفاده از آن می توانید شماره های مجازی از آمریکا یا سریلانکا با پیش شماره ۱۵۱+ بسازید. برای ساخت شماره مجازی هم می توانید از شماره تلفن همراه خود استفاده کنید و هم اینکه می توانید از ایمیل تان استفاده کنید. پس از ساخت شماره مجازی به شما تاریخ انقضا نمایش داده می شود که این تاریخ به این معنا است که شما به مدت تعداد محدودی از روز می توانید از شماره مجازی استفاده کنید و بعد از این تاریخ شماره مجازی شما باز پس گرفته می شود.ساخت شماره مجازی رایگان با برنامه TextNow

( Create a free virtual number with the TextNow program )

برای ساخت شماره مجازی رایگان توسط برنامه Textnow ابتدا برنامه را دانلود کنید و با استفاده از اکانت فیس بوک خود مرحله ثبت نام برای شماره مجازی را طی کنید. در مرحله بعد اگر از شما Area cod خواسته شد کدهایی مانند ۹۸۸ یا ۸۶۵ را وارد کنید و به مرحله بعد بروید. اکنون در بخش Profile برنامه می توانید شماره مجازی خود را مشاهده کنیددریافت شماره موبایل مجازی رایگان با Next plus

( Get a free mobile virtual number with Next plus )

برای دریافت شماره مجازی ابتدا برنامه Next plus را دانلود و سپس اجرا کنید. در صفحه ای که پیش روی شما است گزینه sign up را انتخاب کنید. اطلاعات شخصی خود را اعم از نام، نام خانوادگی، سال تولد، جنسیت و ایمیل خود را وارد کنید و گزینه Next را انتخاب کنید. پس از ورود در گوشه سمت راست قسمت بالا روی سه خط (تنظیمات) کلیک کنید و گزینه Tap to get your free Next plus number را انتخاب کنید. حالا شهر و کد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و گزینه ی Get A Custom Number را تپ کنید تا شماره مجازی خود را دریافت کنید.نظر و ایده شما ؟

در صورتی که سرویس آنلاین یا برنامه هایی برای دریافت شماره مجازی آمریکا ، انگلستان ، روسیه و.. میشناسید و یا از برنامه های معرفی شده استفاده نمودید تجربیات خود را در زمینه ساخت شماره های مجازی رایگان برای تلگرام ، اینستاگرام با ما در میان بگذارید.