آموزش ۲ روش برتر ساخت نظرسنجی و رای گیری در گروه و کانال تلگرام

( Teaching 2 Top Ways to Build Polling and Polling in the Channel and Telegram Group )


همانطور که می دانید تنوع در کانال ها و گروه ها موجب بالا رفتن تعداد اعضا می شود. یکی از تنوع هایی که شما می توانید در کانال یا گروه تلگرام خود ایجاد کنید ساخت نظرسنجی در تلگرام است. شما با استفاده از نظرسنجی ها می توانید در کانال یا گروه خود مسابقه و رای گیری ایجاد کنید. اگر شما هم دوست دارید در کانال یا گروه خود نظرسنجی کنید و یا برای عکس و سلفی های خودتان نظر دوستان خود را بدانید ادامه پست امروز انزل وب را دنبال کنید.

آموزش تصویری نحوه ایجاد نظرسنجی در تلگرام با ربات رای گیری

( Visual Learning Of How To Create The Voting Bot On Telegram )

مسلما اگر شما مدیر یک کانال باشید دوست دارید که از نظر کاربرانی که عضو کانال شما هستند با خبر شوید. به طور مثال اگر شما مدیر یک سایت آموزشی مانند انزل وب باشید می توانید با طرح نظرسنجی هایی همچون ” شما علاقمند به کدام یک از حوزه های فناوری اطلاعات هستید؟ ” از علایق کاربرانتان با خبر شوید و بیشتر مطالبی که در آینده منتشر می کنید حول علایق کاربرانتان باشد. یا اگر شما مدیر یک کانال فروشگاهی باشید با مطرح کردن سوالاتی همچون ” برند مورد علاقه شما کدام است؟ ” نیاز مشتریان را شناسایی کنید و فروش تان را بیشتر کنید. در ادامه ما با استفاده از بوت های تلگرام به شما نحوه ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام را آموزش خواهیم داد.

طریقه ساخت نظرسنجی تلگرام با ربات Vote

( How to build a telegram survey with Robot Vote )

اولین بوتی که برای ایجاد نظرسنجی تلگرام آموزش خواهیم داد ربات VoteBot است. روی نام این بوت کلیک کنید تا وارد این ربات تلگرام شوید. شما می توانید شماره خود را به عنوان مخاطب به مخاطبین تلگرام تان اضافه کنید و عبارت vote@ را برای خودتان ارسال کنید. سپس روی نام بوتی که برای خودتان ارسال کردید تپ کنید تا وارد ربات Vote شود. برای شروع روی Start تپ کنید.حالا ربات نظرسنجی شروع به کار خواهد کرد. ربات Vote از شما می خواهد که سوال مد نظر خود را وارد کنید.بعد از وارد کردن سوال از شما خواسته می شود تا جواب هایی که مد نظرتان است را وارد کنید.بعد از وارد کردن گزینه های ۱ و ۲ شما می توانید روی Done تپ کنید. یا اگر تعداد گزینه هایتان بیشتر از ۲ مورد است بدون این که روی Done تپ کنید مابقی گزینه ها را وارد کنید. بعد از اینکه مطمئن شدید که گزینه دیگری مد نظرتان نیست روی Done تپ کنید.حالا نظرسنجی شما ایجاد شده است برای انتشار این نظرسنجی روی دکمه Publish Poll تپ کنید و کانال مورد نظرتان را انتخاب کنید.حالا بعد از اینکه کاربران روی نظرسنجی که شما ساختید نظر خود را تپ می کنند شما می توانید نظرات را به صورت درصد در کنار گزینه ها مشاهده کنید.ایجاد نظرسنجی تلگرام در مورد سلفی ها

( Create Telegram Survey on Salafists )

با استفاده از ربات LikeBot شما می توانید برای عکس ها و سلفی هایی که در کانال ها و گروهی های خود قرار می دهید نظرسنجی ایجاد کنید. نحوه استفاده از این ربات بسیار ساده است. بعد از این که وارد ربات شدید و روی Start تپ کردید، عکس مورد نظر خود را آپلود کنید.حالا شما باید گزینه هایتان را با استفاده از اموجی ها طراحی کنید. شما حداکثر از ۶ اموجی می توانید استفاده کنید!بعد از تمام شدن می توانید نظرسنجی که ساختید را به کانال یا گروه تلگرام فوروارد کنید.حالا بعد از اینکه کاربران روی نظرسنجی که شما ساختید نظر خود را تپ می کنند شما می توانید نظرات را به صورت عدد در کنار گزینه ها مشاهده کنید.نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در چنلو نحوه رای گیری و نظر سنجی در تلگرام با استفاده از ربات های لایک و نظرسنجی به شما آموزش دادیم. اگر ربات نظرسنجی دیگری در تلگرام می شناسید آن را در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.