آموزش کامل و تصویری حذف اکانت تلگرام

( Full Video Tutorial Removing Telegram )


برای حذف اکانت تلگرام چه کاری باید انجام دهیم؟

( ? What should I do to delete a Telegram account )

تلگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه چت در کشورما است که در دو نسحه پرطرفدار اندروید و ios هم موجود میباشد. اگر به هر دلیلی دیگر نمیخواهید در تلگرام باشید و خواستار حذف تلگرامتان باشید باید به سایت حذف تلگرام مراجعه کنید. توجه کنید با حذف اکانت تلگرامتان همه ی گروهها و چت هاو کانال ها به طور کامل پاک میشود و امکان برگشت آن نیست!

ابتدا مرورگر گوشی خود را باز کرده و به آدرس https://my.telegram.org/deactivate بروید.

حال در قسمت Your Phone Number شماره خود را با 98+ وارد کنید. حتما و حتما اعداد را با انگلیسی وارد کنید تا با خطا مواجه نشوید و همین ابتدا بگم تا آخر و با حوصله بخونید بعد اقدام به غیرفعالسازی کنید زیرا هرگونه عجله ای به ضرر شما خواهد بود پس با صبر تا آخر مطلب را بخونید.

سپس یک پیام به تلگرام شما ارسال شده و حاوی یک کد ( قسمت قرمز رنگ ) است که باید آن را یادداشت کنید تا در سایت وارد کنید
حالا باید کد را در کادر Confirmation Code وارد کرده و Sign in بزنید ( حروف کوچیک و بزرگ رعایت شود )در این صفحه باید Done را بزنیدبعد از شما میپرسه که اطمینان دارین که حساب کاربریتون و پاک کنید که باید گزینه قرمز رنگ را انتخاب کنیداگر با پیام زیر مواجه شدید شما توانستید به درستی شماره خود را از تلگرام حذف کنید. بهتر است اینکار را بیش از ۳ باز انجام ندهید زیرا احتمال دارد برای همیشه اون خط رو از دست بدید!


توجه داشته باشید دیلیت اکانت تلگرام اصلی با دیلیت اکانت تلگرام پلاس و حذف اکانت موبوگرام هیچ فرقی ندارد و برای همه آنها باید مراحل بالا را انجام دهید.دیلت اکانت موبوگرام یا بقیه را فقط با سایت بالا انجام دهید. امیدوارم با انجام این آموزش مشکل دیلیت اکانت تلگرام شما حل شود.

با حذف تلگرام نمیتوانید از ریپورت بیرون بیایید و اگر برای بیرون آمدن از این وضعیت قصد پاک کردن را دارید به هیچ وجه اینکار را انجام ندهید!