آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه اصلی

( Download Instagram profile photo in original size )


چگونه تصاویر پروفایل اینستاگرام افراد را در اندازه اصلی مشاهده و ذخیره کنیم؟

( ?How to view and store the profile of Instagram profiles in the main size)

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تصویر پروفایل اینستاگرام دوستانتان را در اندازه اصلی دیده و یا ذخیره کنید. در این مطلب دو روش ساده را برای دریافت عکس پروفایل در اندازه اصلی ذکر خواهیم کرد.

تصویر پروفایل اینستاگرام برخلاف پیام‌رسان‌هایی مثل واتس‌اپ و تلگرام یا شبکه‌های اجتماعی دیگر مثل فیس‌بوک یا توییتر قابلیت بزرگنمایی را به صورت عادی ندارد. اما برای هر کاری روشی وجود دارد و این محدودیت اینستاگرام را نیز می‌توان دور زد! شاید روش پیشنهادی شما مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام و ذخیره تصاویر پروفایل از آن‌طریق باشد اما حتی در این روش هم تصویر در اندازه کوچک ذخیره خواهد شد. برای این‌کار دو راه بهتر پیش رو دارید:


روش اول – دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام با استفاده از وب‌سایت InstaDP

( The first method - Download the Instagram profile image using the InstaDP website )

ساده‌ترین روش برای نمایش و دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام استفاده از وب‌سایت InstaDP است. پس از مراجعه به وب‌سایت www.instadp.com تنها کاری که باید انجام دهید وارد کردن نام کاربری اینستاگرام فرد مورد نظر و فشردن دکمه View DP است. به همین سادگی وب‌سایت برای شما تصویر پروفایل فرد مورد نظر را در اندازه اصلی بارگذاری خواهد کرد که می‌توانید با لمس اولین تصویر آن را در بزرگ‌ترین ابعاد مشاهده کرده و در صورت تمایل ذخیره کنید.


دقت کنید که گاهی اوقات افراد تصاویر با ابعاد کوچک را برای پروفایل خود انتخاب می‌کنند که در این صورت همان تصویر کوچک برای شما نمایش داده خواهد شد.


روش دوم – استفاده از اپلیکیشن اندرویدی InstaDP

( The second method is to use the InstaDP Android app )

اگر دوست ندارید برای هر بار استفاده از این سرویس وارد مرورگر و وب‌سایت InstaDP شوید می‌توانید اپلیکیشن آن را نیز برای گوشی‌های اندرویدی دانلود و نصب کنید. البته این اپلیکیشن در نسخه آزمایشی قرار داشته و تنها وب‌سایت را برای شما بارگذاری می‌کند. به هر حال استفاده از این اپلیکیشن نیز کاملاً مشابه روش اول خواهد بود.


این روش یک نشانه دیگر این موضوع است که هر چیزی که در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارید قابل ذخیره و رؤیت است. پس مراقب حریم شخصی خود باشید.

چنلو تنها به معرفی این روش پرداخته و توصیه می‌کند در صورت تمایل برای ذخیره تصاویر پروفایل افراد ابتدا از آن‌ها اجازه بگیرید. چنلو هیچ‌گونه مسئولیت در قبال سوءاستفاده از این روش نمی‌پذیرد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در چنلو نحوه آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه اصلی را به شما آموزش دادیم. اگر نظر و یا سوالی در این باره دارید می توانید در قسمت نظرات و پیشنهادات مطرح کنید.